FOOT FETISH         bondage         female domination         bdsm         fisting         kaviar         latex         rubber         spanking         nylon         pissing         high heels         Leather         stockings         SLAVE

Elbląg

Pozostałe sklepy:
 
Gdańsk  |  Gdańsk Wrzeszcz  |   Gdynia  |  Poznań  |  Łódź

 

 

Sex Shop Venus

ul. Hetmańska 5/1

82-300 Elbląg 

tel. 055 235 36 57

e-mail: elblag@venus.net.pl


Czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 – 19:00, soboty w godz. 10:00-15:00

Powierzchnia sklepu: 40 m2.

Nasz kolejny salon znajduje się w Elblągu, przy ul. Hetmańskiej. Pomimo, że jest najmniejszy z naszych sklepów, to zaopatrzony na równi z pozostałymi. Dlatego właśnie cieszy się dużym uznaniem wśród stale powiększającej się liczby klientów.

Dyskretna lokalizacja pozwala nawet mniej odważnym osobom czuć się w nim swobodnie i bezpiecznie.

W sklepie znajdziecie wszelkie nowości ze światowych rynków erotyki. Spośród szerokiej gamy afrodyzjaków, erotycznych akcesoriów i zmysłowej bielizny z łatwością wybierzecie coś specjalnie dla siebie i bliskich Wam osób.

Tak jak nasze pozostałe sklepy, tak i ten zaopatrzony jest w filmy DVD oraz liczne gadżety, które stanowią nieodłączną część osiemnastek, wieczorów panieńskich, kawalerskich, imienin, urodzin, itp. A profesjonalna obsługa na pewno pomoże wybrać coś naprawdę odpowiedniego, coś co umili Państwu gorące wieczory we dwoje.

Serdecznie zapraszamy!!!


 

Nawado

Portal o tematyce BDSM     więcej

Fetish Boots

Buty rozpalające żądze     więcej

SinClub

Dołącz do członków SinClub!     więcej

Facebook

Dołącz do nas!     więcej
sklep BDSMsklep z butamisklep z bieliznąSexshop Venusgay sex shop NeomenPenimed - powiększanie i erekcjaLamirex - strona firmowa