FOOT FETISH         bondage         female domination         bdsm         fisting         kaviar         latex         rubber         spanking         nylon         pissing         high heels         Leather         stockings         SLAVE

O firmie

Historia firmy

 

Firma Lamirex powstała w roku 1994.

Początkowo działalność firmy ukierunkowana była na sprzedaż hurtową szerokiej gamy akcesoriów erotycznych, kaset video i bielizny. Kontakty nawiązane z najbardziej znanymi dystrybutorami w Europie oraz wysokiej jakości towar szybko pozwoliły nam zyskać zaufanie szerokiej liczby klientów i odbiorców w całym naszym kraju, ciesząc się jednocześnie ich dużym uznaniem.

Dlatego też możemy z dumą powiedzieć, że jesteśmy jednymi z pionierów rynku erotycznego w Polsce.

W roku 1997 przenieśliśmy się do nowej siedziby w Łomiankach pod Warszawą, w której znajdujemy się do dnia dzisiejszego. Kilkanaście lat działalności dostarczyło nam wielu doświadczeń oraz doskonałej znajomości branży. Jako jedna z trzech działających w Polsce hurtowni szybko zyskaliśmy wielu stałych klientów i znaczną część rynku w Polsce.

W roku 2004 postawiliśmy na otwieranie własnych, dużych, dobrze i fachowo zaopatrzonych sklepów. Obecnie posiadamy już sześć własnych salonów pod wspólną nazwą Venus. Sukcesywnie planujemy otwieranie kolejnych w największych miastach Polski.

Doceniając znaczenie i wagę rynku internetowego pod koniec roku 2007 otworzyliśmy nasz pierwszy sklep on-line, gdzie planujemy zamieścić całą naszą ofertę towarow, składającę się z kilku tysięcy pozycji asortymentowych.

Duża rozmaitość towaru, konkurencyjne ceny, wieloletnie doświadczenie oraz nakierowanie na klienta to cechy, które sprawiają, że firma Lamirex jest jednym z liderów rynku erotycznego w Polsce.

Mamy nadzieję, że satysfakcja i zadowolenie naszych klientów będzie stałym bodźcem do otwierana kolejnych sklepów, wprowadzania coraz szerszej oferty i ciągłego polepszania naszych usług.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej www.lamirex.pl

 

Lamirex

Krzysztof Wiśniewski, Iwona Kozłowska

 

 

adres:

Ul.Warszawska 26

 

05-092 Łomianki

 

Polska

telefon:

+48/22/250 00 25

fax:

+48/22/250 00 25

e-mail

lamirex@lamirex.pl

NIP EU:

PL5271008157

REGON:

011994584

konto bankowe:

 

 

 

 

CitiBank Warszawa 34 1030 0019 0109 8530 0001 6874

Firma zarejestrowana jest w Urzędzie Miasta i Gminy Łomianki pod numerem ewidencyjnym 7600

  

Nawado

Portal o tematyce BDSM     więcej

Fetish Boots

Buty rozpalające żądze     więcej

SinClub

Dołącz do członków SinClub!     więcej

Facebook

Dołącz do nas!     więcej
sklep BDSMsklep z butamisklep z bieliznąSexshop Venusgay sex shop NeomenPenimed - powiększanie i erekcjaLamirex - strona firmowa